Bosna Hersek Üniversitesi Mühendislik Tamamlama

2 yıllık ön lisans programından mezun olup Bosna Hersek Üniversitesi mühendislik tamamlama programlarına dahil olmak istiyorsanız kariyeriniz için atmış olduğunuz en sağlam adım olacaktır. Bu nedenle de ilk olarak tüm detayları bilmeniz ve ona göre hareket etmeniz gerekecektir. Öncelikle Bosna Hersek pek çok devlet üniversitesine sahiptir. Bu üniversiteler içerisinde de lisans tamamlama programları yer almaktadır. 2 yıllık makine, inşaat gibi bir bölüm mezunu iseniz hemen kayıt olarak mühendis unvanı alabiliyorsunuz. Türkiye’de de bunu sağlayabilirsiniz ama öncelikle DGS engelini aşmanız gerekecektir. Bu da en zor olan bölümdür. Bu nedenle sınav şartı aranmadan da lisans tamamlama programlarında yer alabiliyorsunuz.

Bosna Hersek kültür bakımından Türkiye’ye oldukça fazla benzemektedir. Bu nedenle orada okuyan öğrencilerin hiçbir şekilde yadırganmadıklarını ve yadırgamadıklarını söylemek gerekiyor. Bunun yanında gerek öğrenci toplulukları gerek ise etkinlikler sayesinde hayal etmiş olduğunuz öğrenciliği yaşayabiliyorsunuz. Pratik temalı eğitimler sayesinde iş gücünüzü de arttırabiliyor, mesleki bilgilerinizi muhafaza edebiliyorsunuz. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde eğitim Türkçe ama diğer üniversitelerde Boşnakça. Bu nedenle de hazırlık sınıflarına kayıt olmanız gerekebilir. Bosna Hersek Üniversitesi mühendislik tamamlama programları hazırlıkla 3 yıl, hazırlıksız ise 2 yıl olacaktır. Direkt olarak 3. Sınıftan başlayabiliyorsunuz. Tüm eğitim sürecini, kayıt ve barınma sürecini belirlemek için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bürolarımız ile iletişim kurmanız gerekecektir.

Eğitim almak, kaliteli bir okuldan mezun olmak her bir öğrencinin hakkıdır. Bu nedenle de yapmanız gereken denklik sağlayan bir okul seçmek. Bosna Hersek üniversitelerinden alınan diplomalar hem YÖK tarafından hem de Avrupa ülkeleri tarafından kabul edilmektedir. Bu nedenle de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere hizmet verdiğimiz için hemen kayıt işlemleri tamamlanabilir ve lisans tamamlama eğitimi alınabilir. Emin olun ki buradan mezun olduktan sonra iş dünyasının aranan bir ismi olacaksınız. Mühendislik unvanını aldıktan sonra tüm Avrupa’da iş kapılarınız açılacak. Okurken sektördeki en iyi firmalar ile de iletişim haline olabilme hakkınız var. Yani Bosna Hersek Üniversitesi mühendislik tamamlama programı sayesinde kariyerinizi en iyi şekilde planlayabilirsiniz.

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!