Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe destekli eğitim

Eğitim dili her zaman önemlidir ve Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe destekli eğitim sayesinde ana dilinizde eğitim alma hakkını elde edebiliyorsunuz. Bosna Hersek’te pek çok üniversite var ve bunların pek çoğu da devlet üniversitesidir. Bu devlet üniversitelerinde her zaman sınavsız bir şekilde eğitim alabiliyorsunuz. Ama bu üniversitelerin neredeyse tamamı Boşnakça eğitim vermektedir ve bu nedenle de hazırlık sınavlarını zorunlu tutmaktadır. Bu nedenle de Türkçe destekli eğitim almak istiyorsanız sadece tek bir üniversite bunu sağlamaktadır. O da Uluslararası Travnik Üniversitesidir. Bu üniversite Türkiye’den gelen akademisyenler sayesinde eğitim vermektedir. Aynı zamanda hazırlık sınıfı gibi zaman kaybı da söz konusu olmadığı için hemen eğitime başlayabiliyorsunuz. Bu eğitim lisans tamamlama programlarında da Türkçe olarak karşınıza çıkacaktır.

Öncelikle yurtdışında eğitim almadan, tanımadığınız bir ülkeye gitmeden önce o ülke ile ilgili, alacağınız eğitim ile ilgili bilgi sahibi olmanız gerekecektir. Bu aşamada biz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak istediğiniz ve merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını veriyoruz. Biz bir aileyiz ve Bosna Hersek’te okurken en yakın aileniz de yine biz olacağız. Tüm eğitim hayatınız boyunca sizlere yardımcı olacak, eksiklerinizi tamamlayacak, sizlere arkadaş olacağız. Bu nedenle de öncelikle Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe destekli eğitim almadan önce bizler ile tanışmanız eğitim hayatınızın çok daha iyi gitmesi için önemli bir konudur.

Türkiye’de bir okula girmek istediğinizde sınava girmeniz gerek. Oysaki Bosna Hersek’te üniversite okumak için sınava girmenize gerek. Bunun yerine sadece lise diplomanız sayesinde dilediğiniz bölümden eğitim alabilirsiniz. Bu aşamada kayıt işlemlerinden konaklamaya kadar tüm prosedürleri sizler yerine Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak halletmekteyiz. Değişen ve gelişen her şeyden de sizleri haberdar ediyoruz. Bu üniversitelerden alınan diplomaların Avrupa çapında geçerlilik göstermesi, bir yandan da YÖK tarafından kabul edilmesi oldukça önemli bir konudur. Bu üniversitelerden mezun olduktan sonra iş bulmak sizler için de gerçekten çok ama çok kolay olacak. Hemen Bosna Hersek Üniversitesi Türkçe destekli eğitim alın ve geleceğiniz için çok daha iyi bir plan yapmış olun.

Üniversitenin Haritası

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!