Bosna Hersek’te Türkçe Tıp Fakültesi

Bosna Hersek’te Tıp Fakültesi

Bosna Hersek üniversiteleri tıp bölümünde okumak için sadece istemeniz ve lise diplomasına sahip olmanız yeterli. Ülkemizde tıp fakültesini kazanmak için gençlerin göstermiş olduğu üstün çaba düşünüldüğünde ve sonuç yeterli puan kazanılmaması durumunda isteklerini yerine getiremeyen öğrencilerin farklı bir bölümde okumak durumunda kalmaları düşünüldüğünde Bosna Hersek’te tıp okumak daha cazip hale gelmektedir. Kaliteli bir tıp eğitimi alabilmek için tek yapmanız gereken liseden mezun olmak ve Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelerek sizlere hizmet sunan danışanlarımızla görüşmektir.

Bosna Hersek üniversiteleri tıp fakültesi öğrencisi olmak düşündüğünüz gibi yüksek maliyetler gerektiren bir program değildir. Bosna Hersek kaliteli hizmet anlayışını son derece uygun maliyetlerle sunarak gençlerin hayalini kurdukları meslekleri yapmaları için aracı olmaktadır. Böylelikle hayalini kurduğunuz mesleği hem sınav stresi yaşamadan hem de ekonomik yollarla sahip olma şansını elde etmiş olmaktasınız.

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelerek Bosna Hersek hakkında, okulları ve kampüs hayatı hakkında, ülkenin size sunduğu tüm imkanlar ve dil eğitimleri ile ilgili tüm detaylarla beraber kayıt işlemleri ile ilgili tüm süreçlerle ilgili de bilgi aktarımını danışmanlarımızdan sağlayabilirsiniz.

Karar verme sürecinde de alanında uzman olan danışmanlarımızdan yardım talep edebilir ve sizleri yönlendirmesini sağlayabilirsiniz. Tıp okumak bu kadar kolay olur mu diye sorduğunuzu tahmin edebiliyoruz.

Bosna Hersek’te bulunan 1949 yılında kurulan Saraybosna üniversitesinde bu eğitimi alma şansınız bulunmaktadır. Okulun günümüzde 40 binden fazla öğrencisi bulunmaktadır. aynı zamanda Tuzla üniversitesinde de tıp eğitimi alma imkanınız bulunurken 1 yıl hazırlığı bulunan ve eğitim dili Boşnakça olan programın yıllık maliyeti sizlere 2500 Euro mal olmaktadır.

Bosna Hersek üniversiteleri tıp okumak için yapmanız gereken lise diplomanızı alarak ofislerimize gelmektir. Danışanlarımız sizlere ülke hakkında detaylı bilgi sunduktan sonra yapılması gereken işlemler ve sizin yapmanız gereken işlemlerle ilgili tüm detaylı bilgiyi aktaracaktır. AB standartlarında sunulan bu eğitimi aldıktan sonra tüm dünyada geçerli olan diplomanız ile dilediğiniz yerde tıp mesleğiniz icra edebilir ve hayalini kurduğunuz işinizi yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Üniversitenin Haritası