Bosna Hersekte Eğitim

Dikey Geçiş

Eğitim kalitesi yüksek üniversitelerde 2 yıllık teknikerlere makina mühendisliği dikey geçiş hakkının sağlanıyor olması Bosna'da eğitimi Türk öğrenciler..

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

İki yıllık makine teknikerliği okuyup eğitiminizi dört yıllığa tamamlamak isteyenlerdenseniz doğru yerdesiniz. Uluslararası Travnik Üniversite size ön lisans eğitiminizi lisans olarak tamamlama imkânı sunuyor. Hayalinizdeki makine mühendisliği bölümüne hiçbir sınava tabi olmadan okuma imkânına sahip olabilirsiniz. Yanlış duymadınız herhangi bir sınav şartı sunmayan Uluslararası Travnik Üniversitesi 2 yıllık teknikerlere makine mühendisliği dikey geçiş imkânı sunuyor.

Yurtdışında üniversite eğitimi almak artık hayal değil. Yaşam ücretlerinin yaklaşık 300-400 Euro civarında olduğu Bosna Hersek’te diğer ülkelere kıyasla daha uygun ekonomik koşullarda okuma imkânı elde edebilirsiniz. Ayrıca ülkede eğitim alan öğrencilere Kredi Yurtlar Kurumundan geri ödemeli burslar çıkabilmektedir. Dolayısıyla öğrenciler maddi zorluk çekmeden öğrencilik hayatını yaşayabilecektir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın profesyonel kadrosu ile geleceğin mühendislerinden bir olmak istemez misiniz? O halde acele edin ve sınırlı kontenjanları kaçırmayın. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin 2 yıllık teknikerlere makine mühendisliği dikey geçiş imkânından sınavsız olarak faydalanın. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde makine mühendisliği dikey geçiş imkânı Türkçe destekli eğitim ile sunulmaktadır. Böyle eğitiminizi alırken yabancı dil konusunda zorluk çekmeyeceksiniz.

Günümüzde iyi bir meslek sahibi olmanın en önemli koşullarından biri yabancı dil bilgisidir. Ülkede eğitiminizi görürken dilerseniz İngilizcenizi geliştirebilecek, Boşnakça öğrenebileceksiniz. Dilerseniz Eurostar’ın sunduğu seçenekler arasından ülkedeki dil okullarından birine kayıt yaptırabileceksiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde mühendislik lisans tamamlama ücretleri yıllık 2500 Euro civarında olup diğer Avrupa ülkelerine kıyasla çok uygun fiyatlar sunmaktadır. Mühendislik lisans tamamlama yapacak öğrenciler eğitimlerine 3. Sınıftan başlamaktadırlar. Tüm bu kolaylıklar sayesinde hayallerinizi ertelemekten vazgeçin.

Dünya Standartlarında Üniversite Eğitimi

Üniversite diplomasının Avrupa’da 1. Sınıf üniversite diploması standartlarında olmasını kim istemez. Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nden mezun olanlar Europass mavi diploma hakkını elde ediyorlar. 2 yıllık teknikerlere makine mühendisliği dikey geçiş imkânından yararlanarak Avrupa’nın saygın mühendisleri arasına girebilirsiniz. Üstelik Türkiye’de de geçerliliği olacak diplomanız sayesinde hayallerinizdeki mesleğe kavuşabileceksiniz.

Avrupa’nın en güzel ülkelerinden biri Bosna Hersek’te okuma ayrıcalığını elde etmek için tek yapmanız gereken Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bürolarına gelmek. Bosna’nın zengin kültürel güzelliklerini öğrencilik hayatınızda keşfetmeye ne dersiniz. Uluslararası Travnik Üniversite’nin modern derslikleri kaliteli akademik kadrosu sizleri bekliyor.

Günümüzün gözde mesleklerinden makine mühendisliği okuyabilmek için ekonomik koşulara takılmayın. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bürolarına gelerek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde dikey geçiş yapabilmek için aklınıza takılan tüm sorulara cevap alın. Yurtdışı eğitimde kaliteli danışmanlığın tek adresi Eurostar öğrencilerinden olma fırsatını kaçırmayın.

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!