Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretleri 1000 ile 3200 Euro arasında fakültelere göre değişiklik göstermektedir. Bu ücretler istenirse yıllık takside bölünebilir. 1949 yılında ülkenin başkentinde kurulmuş olan Saraybosna Üniversitesi, oldukça köklü ve kaliteli bir eğitim anlayışına sahiptir. Bireysel farklılıklara, kişisel ve sosyal gelişime önem veren alanında uzman mezunlar yetiştiren üniversite ile hayallerinizdeki eğitimi alabilirsiniz. Üstelik bu üniversiteye kaydolmak için herhangi bir sınava da girmeniz gerekmemektedir. Ülkemizdeki üniversite sınavlarında istediğiniz başarıyı sağlayamadıysanız Saraybosna Üniversitesinde uygun ücretlerle eğitim alabilirsiniz. Tek gereken şey lise diplomasıdır. Hayalinizdeki bölümü okumak ve kariyerinizi bu yönde şekillendirmek istiyorsanız, Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere gereken yardımı sağlayabiliriz.

Saraybosna Üniversitesinde tıp, eczacılık, diş hekimliği bölümleri için 3000 Euro, mühendislik için 2500 Euro, hukuk için 2000 ve diğer bölümler içinse 1500 Euro ödeme yapmanız gerekmektedir. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretleri ülkemizdeki özel üniversitelerle karşılaştırıldığında oldukça uygundur. Hem bu yönden hem sınavsız alım yaptığı hem de kaliteli eğitim verdiği için ülkemizden her yıl onlarca öğrenciyi kendine çekmektedir. Bosna’da okuyarak farklı bir kültüre tanıklık edebilir, yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca akademik ve kişisel gelişiminizi de ilerletebilirsiniz. Okulun eğitimi Boşnakça verilmektedir. Bu nedenle bir yıl hazırlık eğitimi almanız gerekmektedir. Bunun için de 2500 Euro ödeme yapmanız gerekir. Dilerseniz İngilizce eğitim de alabilirsiniz.

 Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kapsamında, üniversite kayıt işlemleriniz, konut ihtiyacınız gibi her türlü sorunda yardımcı oluyoruz. Evrakların tercümesi ve gerekli makamlara ulaştırılmasından siz gelmeden size uygun bir konut bulmaya kadar her ihtiyacınıza yönelik çalışmaları yapıyoruz. Saraybosna Üniversitesi ile istediğiniz eğitimi alma fırsatına sahipsiniz. Ülkede daha birçok kaliteli eğitim veren üniversite de bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Uluslararası Travnik Üniversitesinde Türkçe destekli eğitim verilmektedir. Bu üniversite sayesinde anadilinizce eğitim alarak yurt dışında okuma deneyimini yaşayabileceksiniz. Bu üniversiteyi tercih ettiğiniz takdirde hazırlık okumak zorunda da kalmayacaksınız. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretleri konusunda detaylı bilgi edinmek, sorularınızı sormak ve üniversite kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Üniversitenin Haritası

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!