Bosna Hersek Eğitim Danışmanlığı

Bosna Hersek Eğitim Danışmanlığı

Bosna Hersek eğitim danışmanlığı hizmetini sizlere sağlayan Eurostar yurt dışında en başarılı bölümlerde eğitim fırsatlarını sizler için oluşturmaktadır.

Bosna Hersek Eğitim Danışmanlığı

Yurt dışında eğitim almak istiyor, kariyerinizi doğru bir şekilde planlamanın peşine düşüyorsanız o zaman Bosna Hersek eğitim danışmanlığı bürolarından yardım almanız gerekiyor.

Çünkü yurtdışına hiç çıkmamış biriyseniz orada insanların nasıl yaşadığını, nasıl geçindiğini, eğitiminin nasıl olduğunu bilmeniz gerek. Bunun için de bir bilene sormak gerçekten de önemli bir konudur. Bu aşamada Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizlere bilgi vermek, sizleri doğru yönlendirmek bizim işimiz. Bu işi 20 yılı aşkın süredir yaptığımızı göz önüne alırsanız işimizde ne kadar iyi olduğumuzu da anlayabilirsiniz. Binlerce öğrenciyi yurtdışına göndermiş ve her birinin takibini yapmayı başarmış bir kurum olarak sizlere de her zaman yardımcı olabiliriz.

Öncelikle Bosna Hersek eğitim danışmanlığı konusunda bilgi aldığınızda eğitim sistemini de en iyi şekilde anlamış oluyorsunuz. Öncelikle Bosna Hersekte eğitim Boşnakçadır. Ama eğer ki ana dilinizde eğitim almak istiyorsanız o zaman Türkçe destekli eğitimi sadece Uluslararası Travnik Üniversitesi sağlamaktadır. Bunun yanında bu üniversitelerde harçlar da oldukça uygundur. En az 1000 Euro en çok 3200 Euro ödeyerek bu okullarda lisans eğitimi alabiliyorsunuz. Genel olarak uygulama derslerine odaklı olan bu okullardan mesleki açıdan yeterli bir şekilde mezun oluyorsunuz. Bu okullara kayıt yaptırmadan önce bir sınav da söz konusu değil. Yani YGS ya da LYS şartı aranmıyor. Sadece lise diplomanız, ikametgahınız ve pasaportunuz ile eğitim görmeye başlayabiliyorsunuz. Bu okuldan almış olduğunuz diplomanın geçerliliği ise tüm Avrupa ülkelerinde karşınıza çıkıyor.

İlk olarak Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sizler ile bir ön görüşme yapıyor, aile bütçenizi öğreniyoruz aile bütçenizin yurtdışında eğitim görmeye uygun olduğunu ispat ettiğimizde kayıt işlemlerine başlıyoruz. Burada hangi bölümde okuyacağınıza sizler karar veriyorsunuz. Bundan sonra kayıt işlemlerini tamamlıyor ve sizler için bir ev ayarlaması yapıyoruz. Orada yurt yok. Bu nedenle de ev tutmanız gerekiyor. Sonrasında öğrencimizi diğer öğrencilerimiz ile tanıştırıyor, yalnızlık çekmemesini sağlıyoruz. Bu nedenle de Bosna Hersek eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim görmek isteyen öğrenciler için önemli bir konu olmuş oluyor.

#bosnahersekeğitimdanışmanlığı

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!