Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Taban Puanları

Bosna Hersek, devlet üniversitelerinde başarılı ve önü açık bir eğitim alınabilen kurumlar arasında yer almaktadır. Genel olarak İngilizce olmayan derslerde eğitim Boşnakça olarak alınmaktadır ve bunun için de dili bilmeyen öğrenciler, 1 yıl boşnakça hazırlık eğitimi alırlar. Genel olarak ülkemizdeki bölümlerin büyük bir bölümü bu ülke üniversitelerinde de yer almaktadır. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi taban puanları gerektirmeyen üniversitelerden bir tanesidir. Hiç vakit kaybetmeden 1. Sınıftan derslere başlama imkanı veren Saraybosna Üniversitesi, lise diploması ile kayıt yapan üniversitelerden bir tanesidir. Bölgede yurt bulunmadığı için genel anlamda öğrenciler müstakil evlerde kalmaktadır. Bu konuda Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığımız, eğitim hayatınız boyunca yanınızda olmaktayız.

Her konuda destekçisi olduğumuz öğrencilerimizin okumak istediği bölümler konusunda da Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi taban puanları konusunda da bizden fikir alabilirsiniz. Saraybosna Üniversitesi’nde, tıptan mühendisliğe, diş hekimliğinden psikolojiye pek çok bölüm yer almaktadır. Siz de eğitim danışmanlığımıza gelerek ya da telefon numaralarımızdan bizimle irtibat kurarak okumak istediğiniz bölümler ile ilgili sorularınızı da bize ileterek cevap alabilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığımız, yurtdışı eğitim konusunda merak ettiğiniz her konuda size destek olmak ve merak ettiğiniz noktalarda size yanıt vermek amacıyla kurulmuştur. Ülkedeki üniversitelerde eğitim dili Boşnakçadır. 1 yıllık hazırlık evresinin ardından doğrudan eğitim hayatınıza başlayabilir, dilerseniz eğitime lisanstan sonra daha fazla devam edebilirsiniz.

Yüksek lisans ve doktora programları da danışmanlığımızca desteklenmekte ve devam etmek istediğiniz noktaya kadar sizinle hareket etmekteyiz. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi taban puanları konusunda da endişelenmenize gerek yok. Taban puana ihtiyacınız olmayacak. Gerekli olan yalnızca lise diplomanız. Kayıt işlemleri, eğitim hayatınız, devam etmek isterseniz daha sonrası vs. konular için de danışmanlığımıza başvurabilirsiniz. Danışmanlığımızda, genel olarak öğrencilerin ihtiyaç duyduğu her konu ile ilgili destek olacak bir danışman ekibimiz bulunmaktadır. Okuldan kalan vakitlerinizde ise Bosna’nın tarihi dokusunu gezebilir ya da savaş döneminin izlerini canlı bir tarih gibi görebilirsiniz.  Bunlar için bölgede gezen bir tur ekibine de katılabilirsiniz.

Üniversitenin Konumu