Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş

Lisans tamamlama ve dikey geçiş olanaklarını sağlayan Bosna Hersek üniversiteleri dikey geçiş şartları Eurostar danışmanları tarafından sizlere..

Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş

Türkiye’de 2 yıllık bir eğitim almış olabilirsiniz ve bunu 4 yıllık bir eğitime çevirmek istiyorsanız Bosna Hersek Üniversiteleri dikey geçiş işlemlerini yapabiliyorsunuz. Lisans eğitimi alan kişilerin iş hayatında çok daha üst bir mevkiden başladığı bilinen bir gerçektir. Bu nedenle de Türkiye’de DGS sistemi vardır. Bu sınava girerek ilgili bölümü 4 yıllık bir fakülteye çevirebiliyorsunuz. Ama bu hem çok zorlu bir sınav hem de puanlar oldukça yüksek. Bu nedenle lisans tamamlama eğitimi almak için yurtdışını tercih edebilirsiniz. Bosna Hersek bu konuda eğitim veren bir ülkedir. Özellikle de Travnik Üniversitesinde inşaat, makine ve elektrik bölümleri için lisans tamamlama bölümleri söz konusudur. Bu lisans tamamlama işlemlerinden sonra mühendis unvanı ile istediğiniz yerde kaliteli bir işe sahip olabilirsiniz.

DGS sınavları Bosna Hersek’te geçerli olan bir sistem değildir. Burada lisans tamamlama işlemi yapmak istiyorsanız bir sınava girmenize gerek yok. Sadece meslek yüksek okulu diplomasına, meslek yüksek okulu transkriptine, pasaporta ve ikametgaha ihtiyacınız olacak. Bu sayede kolay bir şekilde bu üniversitelere kayıt olabiliyorsunuz. Ama üniversite ile iletişim kurmak, kendinize kalacak bir yer ayarlamak gözünüzde büyüyor olabilir. Bu nedenle bilen birinden yardım almanız gerekebilir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu aşamada sizlere yardımcı oluyor ihtiyacınız olan her şeyi sizlere sağlıyoruz. Bu sayede Bosna Hersek Üniversiteleri dikey geçiş işlemleri çok daha kolay bir hal alıyor.

Türkiye’deki eğitim sistemi ne yazık ki biraz kötü. Bu nedenle Bosna Hersek’te okumak isteyen çok fazla kişi var. Dolayısı ile eğitim görebilmek için fiyat bilgisine de ihtiyacınız olacaktır. Yıllık sadece 2500 Euro ödeyerek lisans tamamlama eğitimi alabiliyorsunuz. Üstelik 3. Sınıftan başlıyorsunuz. Travnik üniversitesinde eğitim dili Türkçe ve bu nedenle hazırlık sınıfları ile uğraşmanıza gerek yok. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimize gelerek bu üniversitelere nasıl kayıt yaptıracağınızı, nasıl eğitim alacağınızı ve nasıl konaklayacağınızı sorgulayabilirsiniz. Bosna Hersek Üniversiteleri dikey geçiş işlemleri çok kısa sürecektir ve bundan sonra hemen eğitim başlayacaktır.

#bosnaherseküniversiteleridikeygeçiş

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!