Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Puanları

En büyük hayaliniz mimar olmak ise Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık puanları sayesinde hayalinize ulaşmanız artık çok kolay. Bu nedenle öncelikle bu puanların ne kadar olduğunu öğrenmeniz gerekecek. Ama size mutlu bir haberimiz var. Bu üniversitede hiçbir bölüm için puan şartı aranmıyor. Yani lise mezunu olmanız istediğiniz bölümü okuyabilmeniz için sizlere yeterli olacaktır. bu nedenle de istediğiniz zaman bu üniversiteye kayıt olabilir, mimarlık eğitiminize başlayabilirsiniz. Üniversitelerde mimarlık eğitimi 4 yıldır. Bosna Hersek Üniversitesinde eğitim dili ise Boşnakçadır. Bu nedenle de 1 yıl hazırlık sınıfı okumanız gerekecektir. Bu hazırlık sınıfından sonra ise Boşnakça sınava tabii tutulacaksınız. Eğer ki yeterli olmazsa bir yıl daha Boşnakça hazırlık sınıfında yer almanız gerekecek.

Türkiye’de mimar olmak istediğinizde karşınıza çıkan taban puanları oldukça yüksektir. Hele ki gerçekten adını duyurmuş bir üniversitede mimarlık okumak isterseniz bu sizleri çok daha fazla zorlayacak. Ama Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık puanları olmadığı için bu üniversiteden kolay bir şekilde eğitim alabiliyorsunuz. Üstelik eğitim kalitesi alanında uzman olan akademisyenler sayesinde oldukça yüksektir. Öncelikle kayıt, barınma, ulaşım gibi konularda ne yapacağınızı bilmiyorsanız o zaman Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu konuda her zaman sizlerin yanında olacağız. Bu danışmanlık ofislerimiz sayesinde işlemlerin ne kadar hızlı yapıldığını, her şeyin ne kadar basit tutulduğunu ve zamandan tasarruf yapıldığını görebileceksiniz.

Öğrencilerin en çok merak ettikleri konulardan biri de diplomadır. Diploma Avrupa çapında geçerli olacak mıdır? YÖK diplomayı kabul edecek midir? Hem Avrupa hem de YÖK almış olduğunuz diplomayı kabul etmektedir. Bu nedenle de uluslar arası bir geçerlilik söz konusu olacaktır. Öncelikle Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak sadece lise diplomanız, ikametgahınız ve pasaportunuz ile kayıt olmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda bizim sayemizde hem konaklama sorunlarınızı halledecek hem de ulaşım için gerekli olan her şey sağlayacaksınız. Bunun yanında Bosna Hersek’e vize olmadığını da bilmeniz gerek. Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık puanları sizlerin orada eğitim almanıza engel olmadığı için her zaman kayıt işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!