Duyuru

Bosna Hersek Üniversiteleri Taban Puanları

Öncelikle gerçekten de iyi bir eğitim almak ve kendinize güzel bir gelecek hazırlamak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken Bosna Hersek Üniversiteleri taban puanları ile eğitim görmek olacak. Çünkü bu üniversitelerde sizlerden herhangi bir puan beklenmiyor. Bu üniversitelerde eğitim alabilmek için herhangi bir sınava girmenize de gerek kalmıyor. Bu nedenle yapmanız gereken sadece lise mezunu olmak ve bu okullardan birini seçerek eğitim hayatınıza başlamak. Öncelikle seçim yaparken geleceğinizi iyi bir şekilde ele almalısınız. Gerçekten de istediğiniz bölümü seçebilme şansınız olduğundan dolayı her zaman severek yapacağınız bir bölüm seçmeniz gerekiyor. Bu sayede hem hayatınızı düzene sokar hem de gelecekte iyi bir yere gelebilirsiniz.

Öncelikle bu üniversitelerin her biri Boşnakça eğitim vermektedir. Bu nedenle hazırlık sınıfları da zorunlu tutulmaktadır. Eğer ki hazırlık sınıflarında okumak istemiyor, kendi ana dilinizde eğitim görmek istiyorsanız o zaman yapmanız gereken Travnik üniversitesini seçmek. Çünkü bir tek o üniversite Türkçe dil seçeneği sunuyor. Bunun yanında Bosna Hersek Üniversiteleri taban puanları olmadığı için Türkiye’deki en yüksek puanlı bölümleri bile okuyabiliyorsunuz. Lisans programları 1000 Euro ile 3200 Euro arasında değişiyor. Bu da bir aile bütçesini çok fazla sarsmaz. Aynı zamanda ev kiralarının 50 Euro ile 200 Euro arasında olduğunu düşününce emin olun ki kar elde etmemek elde değil. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak eğitiminiz boyunca sizlerden biz sorumlu olacağız. Her sorununuzda sizlere çözüm yolları sunacağız.

İlk olarak bu üniversitelerde eğitim aldığınız zaman bir diploma almış olacaksınız. Bu diplomanın her zaman tüm Avrupa’da geçerli olduğunu bilmeniz gerek.  Yani eğitiminizi tamamladıktan sonra Avrupa’da da çalışabilirsiniz Türkiye’de de. Bu tamamen sizlerin seçimi olacak. Gerek kayıt aşaması gerek ise ülkeye yerleşmede Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tüm hizmetleri sizlere sunacak, orada kendinizi çaresiz hissetmemeniz için her şeyi yapacağız. Bosna Hersek Üniversiteleri taban puanları olmadığı için her yıl yüzlerce Türk öğrenci kabul etmektedir.

Üniversitenin Konumu