Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Mimarlık ve mühendislik bölümleri Türkiye'de revaçta meslek grupları arasında yer almaktadır. Son yıllarda ihtiyacın arttığı görülen meslekler arasında..

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Öncelikle Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık bölümünde okuyup mezun olduğunuz zaman açılmayan kapı kalmayacaktır. Mimarlık zaten başlı başına mükemmel iş gücü olan bir bölümdür ve bir de yurtdışında okumak sizlere büyük bir artı kazandıracaktır. Öncelikle yurtdışında okumak istiyorsanız Bosna Hersek sizler için en iyi eğitimi veriyor. İlk olarak ana dilinizde eğitim almak istiyor ama okula da sınavsız girmeyi planlıyorsanız o zaman Bosna Hersek’te yer almalısınız. Buradaki Uluslararası Travnik Üniversitesi sayesinde hem sınava girmenize gerek kalmıyor hem de Türkçe destekli eğitim alabiliyorsunuz. Bunun yanında bu eğitimi yılda sadece 2500 Euro ödeyerek alabiliyorsunuz. Bu tutar Türkiye’deki eğitim fiyatları ile aynı düzeydedir.

Daha önce yurtdışına hiç çıkmamış biri olabilirsiniz. Bu nedenle de tüm bu işlemlerin nasıl yürüdüğü konusunda bir bilginiz olmayabilir. Tabi ki de iş bilen ve sizlere yardımcı olabilecek bir kurumdan yardım almak zamanı lehinize döndürebilir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmamız sayesinde eğitim ile ilgili bilmek istediğiniz her şeyi sizlere hızlıca ulaştırabiliyoruz. Bir de kayıt işlemlerinden konaklama işlemlerine kadar her şey bizlerin sorumluluğu altında oluyor. Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık bölümü sayesinde gelecekte çok başarılı bir mimar olabilirsiniz. Bir kere sektörün en önemli kişileri bu üniversitede okurken karşınıza çıkıyor. Aynı zamanda bu üniversite uygulama derslerine çok önem verdiği için de her zaman pratiğiniz iyi bir şekilde mezun olmuş oluyorsunuz.

Elbette ki eğitim alırken diplomanızın geçerli olup olmayacağı en önemli konulardan biri olacaktır. Bu üniversiteden alınan tüm diplomalar Türkiye’de de Avrupa’da da geçerliliğini koruyor. Okul bitince ister Avrupa’ya açılın, ister Türkiye’ye dönün. Her zaman mesleğiniz ile ilgili bir alanda çalışabiliyorsunuz. Kalacak yer sıkıntısı yaşamak istemiyorsanız o zaman Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu durumu bize söylemelisiniz. Biz sizler için ev tutuyor ve tüm yaşam standartlarını belirliyoruz. Bünyemizde olup da Bosna’da okuyan çok fazla Türk öğrenci var. Bosna Hersek Üniversitesi mimarlık bölümünde okuyan öğrencilerimiz ile sizleri tanıştırarak orada kendinizi yalnız hissetmenizin önüne geçebiliyoruz.

#bosnaherseküniversitesimimarlık

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!