Bosna Hersek Üniversitesi Dikey Geçiş

Bosna Hersek Üniversitesi Dikey Geçiş

Bosna Hersek Üniversitesi dikey geçiş programına dâhil olarak, 2 yıllık eğitiminizi 4 yıllığa tamamlamak istemez misiniz? “Evet” dediğinizi duyar gibiyiz.

Evet, Bosna Hersek Üniversitesi 2 yıllık ve 4 yıllık eğitim programlarının dışında dikey geçiş, yüksek lisans, master ve doktora programları ile eğitim hizmeti vermektedir. Bu yönde yapılan çalışmalar sonucunda, eğitim alanında her ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte eğitim sistemlerinin devreye sokulması ile birlikte artık Türkiye’de 2 yıllık üniversite eğitimi gören ve bunu 4 yıllık olarak tamamlamak isteyen öğrenciler, Bosna Hersek Üniversitesinde eğitim alabilmektedir. Üstelik Türkiye üniversitelerinden farklı olarak Bosna Hersek Üniversitesinde dikey geçişi programında eğitim almak için DGS sınavı uygulaması bulunmamaktadır. Bu özellik öğrencinin Bosna Hersek Üniversitesinde eğitim almayı tercih etmesinde en büyük etkendir.

Bosna Hersek Üniversitesi eğitim sunulan bölümlerin çeşitliliği kadar, içeriği konusunda da tüm dünya genelinden öğrenci çekmektedir. Avrupa birliği ile yapılan anlaşmalar ve Avrupa üniversiteler birliğine üye olması kurumda verilen eğitimi kalite standardında yükselme olarak hissedilmektedir. Bu disiplin içinde verilen eğitimlerde öğrenci global dünya düzenine uyumlu bir eğitim sürecinden geçmektedir.

Ayrıca gerek kampüs içinde gerekse uluslararası platformda yapılan uygulamalar öğrencinin aldığı eğitimin pekişmesine ve daha kalıcı olmasına olanak sağlamaktadır. Bosna Hersek Üniversitesi dikey geçiş programları hakkında bilgi almak isteyen öğrencilerin, Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığından bilgi almaları en sağlıklı seçim olacaktır. Bosna Hersek Üniversiteleri Lisans Tamamlama

1. Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş
Mühendislik Bölümleri 1500€ (Boşnakça Eğitim)
İnşaat Mühendisliği Türkçe Eğitim 2500€
Mimarlık Türkçe Eğitim 2500€
Diş Hekimliği Türkçe Eğitim 4000€
Eczacılık Türkçe Eğitim 3000€
Fizik Tedav ve Rehabilitasyon Türkçe Eğitim 2500€
Psikoloji Türkçe Eğitim 1975€
Hukuk Türkçe Eğitim 1750€
Turizm Türkçe Eğitim 2500€
2. Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500€ (Boşnakça Eğitim)
Saraybosna Üniversitesi İşletme Yönetimi 2500€ (Türkçe Eğitim)

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes