Bosna Hersek Üniversitesi

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Bosna Hersek'te eğitim görebileceğiniz bölümler arasında elektrik mühendisliği yer alıyor. Elektrik elektronik bölümü okuyan önlisans öğrencileri..

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

İki yıllık elektrik bölümü okuyup dikey geçiş yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi sizlere sınavsız dikey geçiş hakkı için kapılarını açmış bulunmakta. Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sadece Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bürolarına gelmeniz yeterli.

Yıllardır elektrik mühendisi olma hayalini mi kurdunuz. Ancak sınav şartları ve ekonomik koşullar yüzünden bu hayallerinizden vazgeçmek zorunda mı kaldınız. Artık bahanelere gerek yok. Çünkü Uluslararası Travnik Üniversitesi en uygun koşullarda Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş fırsatı sunuyor.

İki yıllık elektrik gibi zorlu bir bölümü bitirdiyseniz onu neden mühendislik okuyarak taçlandırmayasınız. Yeterince zorlu bir süreçten geçerek iki yılı tamamlamış, yolu yarılamışsınız. Artık iki yıl daha okuyarak mühendis olmayı ve gereken değeri görmeyi hak ediyorsunuz. Uluslararası Travnik Üniversitesi size dikey geçiş imkânı ile üçüncü sınıftan devam etmeyi vadediyor.

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş Çok Kolay

Yurtdışı eğitimini gözünüzde büyütmeyin. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliği lisans tamamlama ücretleri 2500€ civarındadır. Diğer Avrupa ülkelerine kıyasla çok daha uygun eğitim ücretleri sunan Bosna Hersek’te okuyarak Avrupa standartlarında diploma sahibi olabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi mezunlarına Avrupa’da 1. Kalitede diploma sayılan Europass mavi diploma vermektedir.

Ekonomik şartları uygun olan Bosna Hersek’te okumak isteyen öğrenciler aylık 300-400 Euro civarında miktarla rahat bir yaşam sürebilirler. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde okuyacak öğrencilere kredi yurtlar kurumu geri ödemeli kredi bursları çıkabilmektedir. Böylelikle öğrenciler ekstradan fazla bir ücret ödemeden Avrupa Birliği ülkelerinden birinde okuma imkânına sahip olabilmektedirler.

Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş imkânından faydalanacak öğrenciler Türkçe destekli eğitimden faydalanabileceklerdir. Böylelikle derslerde fazla zorluk çekmeden başarı sağlayabileceklerdir. Dilerlerse Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kadrosunun sunduğu seçenekler arasından dil okullarına kayıt yaptırabileceklerdir.

Avrupa’nın kültürel zenginlikleriyle ünlü Bosna’da mühendislik eğitiminizi alırken bir yandan da ülke güzelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Bosna Hersek Türkiye arasındaki kardeşlik duyguları sayesinde ülkede çok rahat bir öğrencilik hayatı yaşayabilirsiniz.

Türkiye’de geçerliliği olan bir diplomaya sahip bir mühendis olmak için tek yapmanız gereken Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gelmek. Eurostar’ın engin deneyimli kadrosu ile geleceğinizi emin ellere teslim edebilirsiniz. Avrupa ülkesinde kaliteli bir eğitim almak artık hayal değil.

Geleceğin mühendisleri arasında yerinizi almak için acele edin. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gelerek sınır kontenjanları kaçırmayın. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş imkânı ile uygun bir bütçe avantajlı eğitime sahip olun.

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!