Bosna Hersekte Üniversite

Lisans Tamamlama

Uluslararası Travnik Üniversitesi Lisans Tamamlama, Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosna Hersek Üniversiteleri arasında yer alan özel üniversiteler...

Uluslararası Travnik Üniversitesi Lisans Tamamlama

Uluslararası Travnik Üniversitesi Lisans Tamamlama, Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosna Hersek Üniversiteleri arasında yer alan özel üniversiteler kategorisinde bulunmakta ve her sene modern teknolojik sınıfları ve bölümlerindeki kaliteli eğitim standartları gereği daha fazla tercih edilen bir bölüm olma özelliğini korumaktadır.

2 yıllık üniversite okuyanlar iş bulmakta zorlandıkları için genel anlamda sınava girerek okudukları bölümü 4 yıla tamamlayarak lisans tamamlama eğitimini gerçekleştirme eğilimi içine girmektedirler. Özellikle mühendislik dallarında bölüm tamamlama olarak başvuruda bulunabileceğiniz Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli lisans tamamlama eğitimi başvurunuzu gerçekleştirmek için Eurostar eğitim danışma merkezinden yararlanabilir.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde alacağınız lisans eğitiminde Türkçe Destekli eğitim verilmektedir. Alacağınız lisans diploması ve geliştirdiğiniz dil sayesinde farklı Avrupa ülkelerinde kendinize iş ortamı yaratabilirsiniz. Kimi bölümler için çift anadal diploması alarak AB standartlarında iki bölüm bilgisine sahip olarak kendinizi Avrupa’ya kanıtlayabileceğiniz iki iş sahibi olabilecek kapasitede mezun olabilme fırsatı edinebilirsiniz. Avrupa’da lisans tamamlayarak alabileceğiniz üniversite eğitiminizde üçüncü ve dördüncü sınıflarda alacağınız lisans eğitimini en son güncellenen bilgiler ışığında tamamlayabilme fırsatı edinebilmek için harekete geçmeye hazır mısınız? Cevabınız evet ise sınavlar için dershane araştırması içine girmek yerine Uluslararası Travnik Üniversitesinde lisans tamamlama eğitimi almak için harekete geçmeye hazır mısınız?

Hemen Tek yetkili kurum olan Eurostar yurtdışı danışmanlığı firmasına başvurun.

Üniversitenin Haritası

Travnik Üniversitesi, Bosna-Hersek’te benzersiz bir yüksek lisans ve lisans üniversitesidir. Üniversite, Bosna Savaşı’ndan sonra yerel halka eğitim olanakları sağlamak amacıyla kurulmuştur. Üniversite, Bosna-Hersek’in Travnik kentinde eski bir belediye binasında faaliyet göstermektedir. Tüm programlar İngilizce olarak verilmektedir ve tüm disiplinler için standart bir müfredata sahiptir. Üniversite, kaliteli programlarıyla uluslararası tanınırlık kazanmıştır.

Travnik Üniversitesi, Bosna Savaşı’ndan sonra yerel halka eğitim olanakları sağlamak amacıyla kurulmuştur. Üniversite, Bosna-Hersek’in Travnik kentinde eski bir belediye binasında faaliyet göstermektedir. Tüm programlar İngilizce olarak verilmektedir ve tüm disiplinler için standart bir müfredata sahiptir. Üniversite, kaliteli programları için uluslararası tanınırlık kazanmıştır. Dünyanın dört bir yanından birçok öğrenci her yıl üniversiteye yerleşebilmek için başvuruyor, ancak sadece sınırlı sayıda öğrenci kurslarını tamamlayabiliyor. Öğrencilerin üniversiteden derece alabilmek için sınavları geçmeleri ve ders gerekliliklerini tamamlamaları gerekir.

Üniversite, birçok derece ile birden fazla lisans programı sunmaktadır. Her akademik programın farklı giriş koşulları, derece gereksinimleri ve kurs ön koşulları vardır. Öğrenciler genel çalışmalar, sosyal bilimler, mühendislik, bilgisayar bilimi, tıp ve veterinerlik, hukuk, ekonomi, siyaset bilimi, Arapça ve uluslararası ilişkiler arasından seçim yapabilirler. Bazı programlar, öğrencilerin hem lisans hem de yüksek lisans derecelerini aynı anda alabilmeleri için konuları ikili derecelerde birleştirmelerine izin verir. Öğretim üyeleri Travnik Üniversitesi’ndeki tüm dersleri öğretir ve akademik konularda öğrencilere yardımcı olmak için çevrimiçi olarak mevcuttur.

Okul çeşitli akademik kurumlar tarafından akredite edilmiştir. 2017 yılında Travnik Üniversitesi, Güney Doğu Slav Akreditasyon Komisyonu (SESAC) tarafından akredite edildi. Bu komisyon, yetkili ulusal makamların yanı sıra dünyanın dört bir yanından üniversiteler tarafından tanınmaktadır. Ayrıca Travnik Üniversitesi, 2016 yılında Avusturya Cumhuriyeti Hükümeti’nden ve 2017 yılında Federal Akreditasyon Servisi (BKF) aracılığıyla Almanya Hükümeti’nden akreditasyon almıştır. Bu devlet kurumları, akreditasyonu belirlemek için üniversiteleri yönetim yapısı, insan kaynakları, bütçe kontrolü ve eğitim yönetimi gibi kriterlere göre değerlendirir.

Öğrenciler, birden fazla derece ile Travnik Üniversitesi’nde başarıyı yakaladılar. Üniversite, uluslararası akreditasyon standartlarını takip ederken yerel vatandaşlara yüksek kaliteli eğitim sağlar. Gelecek planları, mevcut lisans programlarını tamamlamak için bir tıp fakültesi açmayı içeriyor. O zamana kadar, ilgilenen kişiler bu prestijli kurumdan derece almalı!

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!