Bosna Hersekte Eğitim

Yabancı Dil Destekli Eğitim

Eurostar danışmanları tarafından Uluslararası Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli eğitim için başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Yabancı Dil Destekli dilinde üniversitelerde..

Uluslararası Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Eğitim

Uluslararası Travnik üniversitesinde Yabancı Dil Destekli eğitim veriliyor. Lisans bölümlerinin tamamı Yabancı Dil Desteklidir. Travnik, Osmanlıdan eserler kalan tam bir Türk şehri niteliğindedir. Eski tarihin de getirdiği izleri taşıyarak günümüze gelmiş ve Türk dilini unutmamak için çaba göstermiş bir şehirdir.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesinde Yabancı Dil bilen profesörlerle çalışarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu deneyimli profesörler sayesinde Türkiye’den birçok öğrenci almayı başarmıştır. Üniversite diğer eğitim kurumlarına göre daha iyi imkânlara sahip olduğu için daha çok tercih edilmiştir. Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesi son derece donanımlıdır. Yabancı Dil Destekli lisans eğitimi üniversitenin tüm bölümlerinde gösterilmektedir.

Uluslararası Travnik üniversitesi Türkçe Yabancı Dil Destekli eğitim adına pek çok adım atmıştır. Eurostar yurtdışı eğitim merkezi Uluslararası Travnik üniversitesi tek yetkili kurumudur. Bu yetki ile burada okuyan öğrenciler yurt dışında daha iyi çalışma imkânlarına sahip olacaklardır. Yabancı Dil bilen herkesin Uluslararası Uluslararası Travnik üniversitesinden yararlanması gerekir. Kendi dilimizin desteği ile yurt dışında okuma fırsatı kaçınılmazdır.

Harçların ve giderlerin böylesine düşük olduğu Uluslararası Travnik üniversitesi Türk öğrencileri daha iyi imkanlar dahilinde mezun etmektedir. Mezun olan gençler Yabancı Dil Destekli eğitim sayesinde bu okullarda eğitmen olarak kalabildikleri gibi yurt dışında da bütün Avrupa ülkelerin de de diplomalarını kullanabilmektedir.

Yapılan anlaşmalarla Eurostar sayesin de verilen kontenjan ile yüzde yüz kayıt yaptırma imkanına şansına sahiptir. Hiçbir kayıt koşulu olmayan Uluslararası Travnik üniversitesin de mezun olmak bu kadar kolay iken kendimizi zorlamamıza gerek yok.

Üniversitenin Haritası

Travnik Üniversitesi, Bosna-Hersek’te mühendislik ve bilgi teknolojisine odaklanan özel bir üniversitedir. Üniversite, QS World University Rankings tarafından Güneydoğu Avrupa’nın en iyileri arasında yer almaktadır. Uluslararası Travnik Üniversitesi, öğrencilere geliri ne olursa olsun kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Bu, onu uluslararası öğrenciler için mükemmel bir seçim haline getirir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi, hem Bosnalı hem de uluslararası öğrencilere açıktır. Çoğu kurs İngilizce olarak verilmektedir, bu da onu uluslararası öğrenciler için mükemmel bir seçim haline getirir. Bu onların çalışmalarını zorlanmadan tamamlamalarını sağlar. Ayrıca, Boşnakça birçok kurs mevcuttur, bu nedenle bu öğrenciler yerel olarak da derslere katılabilirler. Bu benzersiz kurulum, dahil olan herkes için daha iyi bir eğitim deneyimi için uluslararası ve yerel öğrenci etkileşimi sağlar.

Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin öğretim konularının yanı sıra, atletizm ve ders dışı etkinlikler için de birçok fırsatı vardır. Kampüste atletizm ve dövüş sanatları için ayrı spor salonlarının yanı sıra yüzme havuzu ve fitness merkezi bulunmaktadır. Tüm bunlar, üniversiteyi okurken fiziksel egzersiz yapmak için harika bir yer haline getiriyor. Tesisler ayrıca yıl boyunca hem öğrencilere hem de öğretim üyelerine açık çok sayıda sosyal etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Bunlar, International Travnik University tarafından sağlanan zaten mükemmel olan eğitime daha da fazla değer katmaktadır.

International Travnik University’deki eğitim, çoğu öğrenci için oldukça uygundur. Kabul için başvurmak için gereken asgari yıllık gelir, yılda sadece 18.000 ABD Dolarıdır. Ancak, aile geliri ne olursa olsun, maddi sıkıntısı olan öğrenciler için burslar mevcuttur. Bosna-Hersek Hükümeti Öğrenci Programı aracılığıyla başvuran Bosna vatandaşları için de indirimli oranlar vardır. Bu programlar, öğrencilerin devlet tarafından sunulan mali yardım, burs ve diğer teşviklere başvurmalarını kolaylaştırır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi, hem uluslararası hem de yerel öğrencilere kaliteli eğitim veren en üst sıralarda yer alan bir üniversitedir. Öğrenciler mühendislik, işletme, BT, hukuk, tıp ve diğer birçok çalışma alanında derece alabilirler. Ayrıca kampüste atletizm ve ders dışı etkinlikler için birçok fırsat vardır. BH vatandaşları hükümet aracılığıyla mali yardım alabilir ve düşük gelirli Boşnaklar yıllık gelir programları aracılığıyla başvurabilirler. Yüksek öğrenimle ilgilenen herkes Uluslararası Travnik Üniversitesi’ne başvurmayı düşünmelidir!

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!