Bosna Hersekte Eğitim

Yurtdışında Yabancı Dil Destekli Üniversite

Yurtdışında Yabancı Dil Destekli Üniversite İle Hayalleriniz Artık Size Çok Yakın, Yurtdışı egitim fırsatları Uluslararası Uluslararası Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli eğ...

Yurtdışında Yabancı Dil Destekli Üniversite

Yurtdışı egitim fırsatları Uluslararası Uluslararası Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli egitim ile ögrencilerimize dünyanın kapılarını açmaya devam ediyor. Yurt dışında Uluslararası kalitede hukuk egitimi Yabancı Dil Destekli olarak verilmekte ve ögrencilerimiz ana dilde zorlanmadan egitim alabilmektedir. Egitim için yıllık harç ücreti 3200 Euro’dur. Türk dilinin yurtdışında ki üniversitelerde egitim dili olarak kullanılması ve üniversitelerin ülkemizde tanıması ögrencilere önemli ayrıcalıklar saglamaktadır. Uluslararası akreditasyonu olan üniversitelerde alınacak hukuk egitimi sayesinde ERASMUS olanaklarından yararlanabileceksiniz. Dilerseniz Avrupa ülkelerinde yatay geçiş olanaklarından yararlanabileceksiniz.

Ülkemizde hukuk Fakültesi Yabancı Dil- Matematik alanından gerekli puanı alabilen ögrenciler tarafından en yüksek netler yapılarak kazanılabilmektedir. Yurtdışı egitimde ise buna gerek kalmamaktadır. Bu egitim ögrencilerimizi son derece önemli avantajlar saglamakta ve onlara kendi geleceklerinin anahtarını sunmaktadır. Yurtdışında yaşayarak Avrupa kültürüne uyum saglayan ögrencilerin sorumluluk duyguları gelişmekte, kendi ayaklarının üzerinde ayakta durabilme kabiliyetleri onları daima bulundukları yerden bir adım öteye taşıyabilmektedir. Yurtdışında Yabancı Dil Destekli egitim almanın yanı sıra ek olarak ögrenecekleri dil sayesinde gelecekte aynı meslegi yapacakları rakiplerinden bir adım önde mezun olacak ögrenciler daha egitim aldıkları yıllarda parlak bir gelecegin temellerini en saglam şekilde atmaktadırlar. Yurtdışında egitim alan ögrenciler farklı kültürleri, farklı yaşam tarzlarını yakından tanımakta ve ön yargısız bir şekilde insanlarla ilişkiler kurabilmektedirler. Ögrenciler bu baglamda uluslararası bir çevre edinmekte ve kalıcı dostluklar mezun olduktan sonra da devam etmektedirler. Yurtdışında yaşam koşullarına adapte olan ögrenciler dünyanın neresine giderlerse gitsinler akademik araştırmalarını yapabilir ve uyumlu bir yaşam sürdürebilirler.

Uluslararası hukuk egitimi almak bir ögrenci için son derece avantajlıdır. Uluslararası hukuk okuyan bir kişi, heyecan verici ve son derece tatmin edici bir iş bulabilir. Kazançları işin dogası geregi degişken ancak oldukça yüksek standartlardadır. Uluslararası hukuk egitimini yurtdışında alan ögrenciler için birçok iş sahası mevcuttur. Özel sektörde uluslararası hukuk mezunlarının birçok çalışma alanı mevcuttur. Küreselleşme sayesinde gerçekleşen ve artan uluslararası ilişkiler sayesinde hukukçular için çalışma alanı son derece genişlemiştir. Gümrükten, ticarete, ticaretten uluslararası boşanma davalarına kadar çok geniş bir yelpazede çalışabilecekleri donanım ile mezun olan ögrencilerimiz gelecegin profesyonelleri arasında yer alacak niteliklere sahip olarak mezun olmaktadırlar.

Avrupa kültürü ile yogrulan ögrenciler kendi ayakları üzerinde durabilecek, haksızlıkların önüne yasalar çerçevesinde geçebilecek, sorumluluk sahibi kişiler olarak mezun olmaktadırlar. Bu nedenle özel sektörde ya da kendi hukuk ofislerinde başarıdan başarıya koşmaktadırlar. Mezun olanlar için daha birçok olanak söz konusudur. Uluslararası avukatlar olarak kariyer yapan ögrencilerimiz UNO’da iş bulabilme şansına sahiptirler. Bunun dışında, UNHCR (Birleşmiş Milletler Yüksek Komiserligi) ve WHO (dünya saglık organizasyonu)’da yerleşebilirler. Avrupa Birligi, aynı zamanda uluslararası hukuk konusunda uzmanlaşmış profesyoneller için birçok fırsat sunar. İş deneyimi saglayan tam – zamanlı ve yarı – zamanlı fırsatlar da vardır. AB Komisyonu, AB Konseyi, uluslararası hukukçu olarak iş bulabileceginiz önemli yerlerdir. Dil becerisine sahip nitelikli avukatlar AB mahkeme Çeviri Bölümü’nde iş bulabilirsiniz. NATO(Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü), ASEAN (Güneydogu Asya Uluslar Birligi ve OIC (İslami Konferans Örgütü) gibi organizasyonlar uluslararası avukatlar istihdam etmektedirler. Hukuk ögrencileri soyut düşünme ve pratik problem çözme yetenekleri ile birçok meslege hitap etmektedirler. Hukuk egitimini bitirdiginizde siz entelektüel gücünüz ve pratikliginiz sayesinde, aynı zamanda başarılı bir yapımcı, bir politikacı, yönetici, gazeteci de olabilir; bu meslekleri de en iyi şekilde yapabilirsiniz. Yurtdışında Uluslararası Travnik Üniversitesinde Yabancı Dil Destekli olarak hukuk bölümü okumak isteyen ögrenciler mutlaka tek yetkili kurum olan danışmanlık firması Eurostar’a başvurmalılar.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Hukuk Fakültesi Egitim Ücreti: 2000 Euro

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!